The Boss's Daughter (2015) a.k.a La fille du patron – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron

631
 98 min    2015    HD     5.5

Vital është një përgjegjës pune 40 vjeçar në një fabrikë tekstili. Ai bie në dashuri me vajzën e shefit të tij kur ajo e zgjedh atë për një studim ergonomik, por marrëdhënia e tyre tërheq tërbimin dhe mosmiratimin e të gjithëve.