The Bounty Hunter (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Bounty Hunter (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Bounty Hunter (2010)

19894
 110 min    2010    HD     5.5

Një gjahtar shpërblimesh do të ngarkohet me një detyrë të re, të çuditshme, por interesante për të: duhet të vihet në ndjekje të ish-bashkëshortes së tij Nikol Harli, gazetare, në kërkim nga drejtësia. Kështu, ajo që parashikohej si një ditë e zakonshme pune do të shndërrohet në një aventurë të jashtëzakonshme...