The Boxtrolls (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Boxtrolls (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Boxtrolls (2014)

13594
 96 min    2014    HD     6.8

Sipas legjendës, një djalë i ri jetim përpiqet të shpëtojë miqtë e tij "Kutitë", nga një shfarosje. Ata janë përbindësha të papastër që zvarriten natën nëpër kanalizime për të vjedhur nga banorët e qytetit. Kjo është ajo që besojnë të gjithë, por në realitet "Kutitë"  janë krijesa të çuditshme dhe të dashura që jetojnë nën tokë...