The Bridge Curse (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Bridge Curse (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Bridge Curse (2020)

1363
 88 min    2020    HD     5.3

Studentët e universitetit, duke planifikuar një provë të fillimit të guximit për shokët e tyre të klasës, zgjedhin një urë kampusi që thuhet se përndiqet nga një fantazmë hakmarrëse femër.