The Butterfly's Dream (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Butterfly’s Dream (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Butterfly’s Dream (2013)

22267
 138 minuta    2013    HD     7.8

Në një qytet të vogël turk, dy poet të rinj të sëmurë me turbekuloz përpiqen të mbijetojnë duke publikuar poezitë e tyre. Kur të dy bien në dashuri pjesa e mbetur e jetës s'ka pë të qenë më e njëjtë.