The Call (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Call (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Call (2020)

3025
 112 min    2020    HD     7.2

Dy vajza jetojnë në kohë të ndryshme. Seo Jeoni jeton në të tashmen dhe Jong Suku jeton në të kaluarën. Një telefonatë i lidh të dyja, dhe jeta e tyre ndryshon në mënyrë të pakthyeshme.