The Card Counter (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Card Counter (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Card Counter (2021)

2251
 111 min    2021    HDRip     6.5

William Tell është një lojtar bixhozi dhe ish ushtarak, i cili fillon të reformojë një djalë të ri duke kërkuar hakmarrje ndaj një armiku të përbashkët nga e kaluara e tyre.