The Champion (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Champion (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Champion (2019)

4125
 105 min    2019    Full HD     6.1

Pas çmendurive të njëpasnjëshme, një futbollisti jashtëzakonisht të talentuar, por të paparashikueshëm i caktohet një mësues privat për ta ndihmuar të kontrollojë sjelljen e tij...