The Christmas Train (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Christmas Train (2017)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Christmas Train (2017)

1512
 99 min    2017    HD     6.5

Një gazetar vendos të marrë trenin nga Uashingtoni për në Los Anxhelos për Krishtlindje që të marrë frymëzim për një histori në nder të babait të tij të ndjerë. Ai njeh udhëtarët e tjerë dhe përfshihet nga një flakë e vjetër gjatë udhëtimit me tren.