The Circle (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Circle (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Circle (2017)

10212
 110 min    2017    HD     5.3

Një vajzë fiton punën e ëndrrave tek një kompani e fuqishme teknologjish që quhet Rrethi. Atje përfshihet në plane që do të ndryshojnë njerëzimin.