Charles Chaplin The Circus (1928) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Charles Chaplin The Circus (1928)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Charles Chaplin The Circus (1928)

12622
 71 minuta    1928    HD     8.2

Duke ikur nga policia një endacak hyn në një cirk. Derisa po ikte nga policia, ai bënë senzacion në cirk ku të gjithë shikuesit qeshtin me të. Ai gjenë punë në cirk dhe gjenë vajzën e ëndrrave. Gjithçka shkon mirë me të derisa vjen në person i tretë të cilin ai e sheh si konkurent për vajzën.