The Clovehitch Killer (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Clovehitch Killer (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Clovehitch Killer (2018)

898
 109 min    2018    HD     6.6

Imazhi perfekt i një familje të lumtur shkatërrohet pasi zbulohet krimi i vrasësit serial i cili është pjesëtar i kësaj familje.