The Coldest Game (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Coldest Game (2019)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Coldest Game (2019)

3249
 102 min    2019    HD     6.3

Në 1962, gjatë Krizës Kubane të Raketave, një gjeni i trazuar matematike, e gjen veten të përzgjedhur për të luajtur një ndeshje shahu me Sovjetikët - dhe një lojë vdekjeprurëse spiunazhi.