The Comeback Trail (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Comeback Trail (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Comeback Trail (2020)

1171
 104 min    2020    HD     5.5

Dy prodhues të filmave, që i detyrohen para rrjetit, krijuan yllin e tyre të plakur, të filmit për një mashtrim sigurimesh për t'u përpjekur të shpëtuar veten. Por ata përfundojnë duke marrë më shumë sesa kanë imagjinuar.