The Commuter (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Commuter (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Commuter (2018)

15991
 95 min    2018    HD     6.4

Një biznesmen ndodhet në mes të në një konspiracioni kriminal gjatë rrugës së përditshme me tren. Atij i duhet të zgjedhë midis pasagjerëve të trenit dhe familjes së tij.