The Conjuring (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Conjuring (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Conjuring (2013)

43469
 112 min    2013    HD     7.5

Hetuesit e ndodhive paranormale, Ed dhe Loren Uorren, punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prezencë e errët që ndodhet në shtëpinë e tyre në fermë