The Conquest of Siberia (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Conquest of Siberia (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The Conquest of Siberia (2019)

7320
 108 min    2019    HD     5.8

Oficeri i ri, Ivan Demarin, dërgohet me shërbim në thellësi të Siberisë. Aty, Ivani takon dashurinë e tij të parë dhe së bashku me regjimentin e tij nisen me mision për të gjetur ar në Jerkend dhe duhet të përballet me komplotin shtetëror në të cilin e gjen veten të ngatërruar.