The Courier (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Courier (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Courier (2021)

2034
 112 min    2021    HD     7.2

Një spiun britanik gjatë Luftës së Ftohtë midis SHBA-ve dhe Rusisë mundohet të ndalojë konfliktin midis tyre për armët bërthamore të pozicionuara në Kubë.