The Cutting Edge (1992) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Cutting Edge (1992)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Cutting Edge (1992)

1284
 101 min    1992    HD     6.9

Një patinatore e re plot temperament, së bashku me një ish-lojtar hokeji, bashkohen për të fituar medaljen e artë të olimpiadës në ski, duke fituar kështu dhe zemrën e njëri tjetrit.