The Day (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Day (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Day (2011)

1111
 87 min    2011    HD     5.2

Një grup prej pesë personash që punojnë për të qëndruar gjallë në një të ardhme post-apokaliptike zbulojnë atë që ata mendojnë se është një shtëpi në fermë e sigurt, e braktisur, por ata së shpejti e gjejnë veten duke luftuar për të qëndruar gjallë me një bandë grabitqarësh të etur për gjak.