The Debt Collector 2 (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Debt Collector 2 (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Debt Collector 2 (2020)

15976
 97 min    2020    Full HD     5.6

Dy shokë, mbledhës të huave, shtyhen në një situatë shumë të rrezikshme, ku vihen në ndjekje të banditëve të ndryshëm, ndërkohë ju duhet të shmangin një shef hakmarrës.