The Devil's Violinist (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Devil’s Violinist (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Devil’s Violinist (2013)

2823
 122 min    2013    HD     6.1

Bazuar në historinë e jetës së violinistit dhe kompozitorit të shekullit të 19-të, Nikola' Paganinit, menaxherit të tij djallëzor dhe udhëtimit në Londër që i ndryshoi jetën.