The Dig (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Dig (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Dig (2021)

967
 112 min    2021    HD     7.2

Një arkeolog fillon gërmimin historikisht të rëndësishëm në Saton Hunw e vitit 1938.