The Disciple (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Disciple (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Disciple (2020)

953
 129 min    2020    Full HD     7.2

Mosbesimi në vete, sakrifica dhe vuajtja sjellin një krizë ekzistenciale për një vokalist të përkushtuar të muzikës klasike, pasi mjeshtëria për të cilën ai përpiqet mbetet e pakapshme.