The Dissident (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Dissident (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Dissident (2020)

3424
 119 min    2020    HD     8.1

Kur gazetari i Uashington Post Jamal Khashoggi, zhduket në Stamboll, e fejuara e tij dhe disidentët në të gjithë botën zbulojnë të dhëna për një vrasje dhe ekspozojnë një tentativë globale për të mbuluar te vërtetën.