The Djinn (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Djinn (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Djinn (2021)

1285
 82 min    2021    Full HD     

Një djalë memec bllokohet në banesën e tij me një përbindësh të lig, pasi i kërkon atij që t’i plotësojë dëshirën më të madhe të zemrës së tij.