The Donkey King (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Donkey King (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Donkey King (2018)

3934
 85 min    2018    HD     6.5

Kur sundimtari i qytetit Azad heq dorë papritur nga froni, një gomar me fat fiton zgjedhjet e para të kombit dhe kurorëzohet Mbreti Gomar.