The Droving (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Droving (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Droving (2020)

1245
 80 min    2020    HD     5.4

Një burrë kthehet nga ushtria në kërkim të motrës së tij të humbur, e cila u zhduk në mënyrë misterioze gjatë një festivali të çuditshëm tradicional, të quajtur “The Droving”.