The Dry (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Dry (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Dry (2020)

5249
 117 min    2020    Full HD     7.4

Agjenti federal Aron Falk kthehet në qytetin e tij pas njëzet vjetësh për të marrë pjesë në varrimin e shokut të tij të fëmijërisë. Por kthimi i tij hap një plagë të vjetër tek banorët e qytetit, çështjen e pazbardhur të vdekjes së një vajze adoleshente.