The Edge of Democracy (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Edge of Democracy (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Edge of Democracy (2019)

4633
 121 min    2019    HD     7.2

Dokumentari politik dhe kujtimet personale përplasen në këtë eksplorim për të vërtetën komplekse pas shpalosjes së dy presidencave braziliane.