The Education of Fredrick Fitzell (2020) aka Flashback – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Education of Fredrick Fitzell (2020) aka Flashback


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Education of Fredrick Fitzell (2020) aka Flashback

1856
 97 min    2020    Full HD     5.5

Pas një takimi të rastësishëm me një njeri nga rinia e tij që e kishte harruar plotësisht, Fredi udhëton në kuptimin e plotë të fjalës po aq sa metaforikisht në të kaluarën e tij.