The English Teacher (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The English Teacher (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The English Teacher (2013)

12588
 93 min    2013    HD     5.8

Në jetën e një mësueseje të gjuhës angleze ndërhyn një ish-student i saji, kur ky kthehet në qytetin e saj të vogël pasi dështon si skenarist në New York.