The Factory (2018) a.k.a. Zavod – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Factory (2018) a.k.a. Zavod


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Factory (2018) a.k.a. Zavod

1458
 109 min    2018    Full HD     6.8

Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.