The Father (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Father (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Father (2020)

722
 97 min    2020    HD     8.3

Ndihma është shpresa e vetme për një vajzë, jeta e së cilës lidhet vetëm me një baba dhe kujtesën e tij të dobët. Refuzimi i karrierës dhe jetës për të shpëtuar njeriun më të rëndësishëm për këtë, babain.