The Forgiveness of Blood (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Forgiveness of Blood (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Forgiveness of Blood (2011)

7536
 109 min    2011    HD     6.8

Një familje shiptare përçahet nga një vrasje, duke u futur në gjak, dhe si pasojë djali i madh Niku ështe objektivi kryesor i gjaksit. Ai detyron motrën e madhe Rudinën të lërë shkollën dhe të drejtojë biznesin e familjes.