The Gallows (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Gallows (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Gallows (2015)

11183
 81 min    2015    HD     4.3

20 vjet pas një aksidenti të tmerrshëm gjatë një shfaqje shkollore në një qytet të vogël, nxënësit e shkollës ringjallin shfaqjen e dështuar në një tentativë të gabuar për të nderuar përvjetorin e tragjedisë, por shumë shpejt zbulojnë që disa gjera është më mirë ti lësh të qeta.