The Game Changers (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Game Changers (2018)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Game Changers (2018)

7943
 108 min    2018    HD     8.5

Bota e një sportisti të UFC-së kthehet përmbys kur zbulon një grup elitar atletësh dhe shkencëtarësh të njohur botërisht, të cilët i provojnë se gjithçka që ai kishte mësuar mbi proteinat ishte një gënjeshtër.