The Game Plan (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Game Plan (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Game Plan (2007)

386
 110 min    2007    HD     6.1

Një qendërmbrojtës i NFL që jeton në mënyrën e jetesës beqare zbulon se ai ka një vajzë 8-vjeçare nga një lidhje e mëparshme.