The Get Together (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Get Together (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Get Together (2020)

159
 74 min    2020    HD     

Një festë e një të premteje mbrëma, tregohet përmes syve të: një vajze që s'përshtatej pas diplomimit, pasagjerit të saj dembel të Uberit, dashurisë së humbur prej kohësh dhe të dashurit neurotik që has vështirësi që të propozojë.