The Girl from the Song (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Girl from the Song (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Girl from the Song (2017)

3470
 102 min    2017    Full HD     5.6

Një muzikant i ri udhëton në Burning Man, një festival unik në mes të shkretëtirës së Nevada, në një përpjekje për tu rikthyer vajzën çapkëne me të cilën është dashuruar.