The God Committee (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The God Committee (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The God Committee (2021)

922
 98 min    2021    HD     

Një komitet për transplantin e organeve ka një orë për të vendosur se cili nga tre pacientët në listën e pritjes meriton zemrën që do ti shpëtojë jetën.