The Good Shepherd (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Good Shepherd (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Good Shepherd (2006)

13914
 167 min    2006    HD     6.7

Historia trazuar e hershme të Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm.