The Good Son (1993) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Good Son (1993)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Good Son (1993)

1549
 87 min    1993    HD     6.4

Një djalosh i cili jeton me xhaxhin e tij dhe tezen, miqësohet me një kushëriri të moshës se vete, i cili shfaq shenja të dhunshme dhe psikopative.