The Grand Duke of Corsica (2021) a.k.a. The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Grand Duke of Corsica (2021) a.k.a. The Obscure Life of the Grand Duke of CorsicaPRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Grand Duke of Corsica (2021) a.k.a. The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica

683
 93 min    2021    Full HD     5.5

Në 1221, një djalë i ri nis rrugën për t'u bërë Shën Françesko i Asisit. Njëmijë vjet më vonë, një arkitekt do të ndërtojë një mauzole për një miliarder që po vdes. Të ndarë nga historia, jeta e këtyre burrave do të ndryshojë përgjithmonë nga një pandemi.