The Guilty (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Guilty (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Guilty (2018)

8889
 85 min    2018    HD     7.6

Një oficer policie lufton me kohën, kur i përgjigjet një thirrjeje urgjente nga një grua e rrëmbyer.