The Guilty (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Guilty (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Guilty (2021)

2300
 90 min    2021    HDRip     6.2

Një oficer i hequr nga terreni punon si operator emergjence, por puna bëhet më e komplikuar sesa duket kur ai merr një telefonatë nga një grua e rrëmbyer.