The Hater (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hater (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The Hater (2020)

950
 135 min    2020    HD     7.1

Një djalë i ri kërkon qëllim në një rrjet urrejtjeje dhe dhune që mundohet ta kontrollojë.