The Hitman's Wife's Bodyguard (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021)

1964
 100 min    2021    HDRip     6.4

Dyshja vdekjeprurëse më e çuditshme në botë: truproja Michael Bryce dhe vrasësi Darius Kincaid, tashmë, pa dëshirë janë së bashku në një mision kërcënues për jetën. Ende i palicencuar dhe nën vëzhgim, Bryce detyrohet të futet në veprim, i shtyrë nga gruaja edhe më e paqëndrueshme e Dariusit, mashtruesja famëkeqe ndërkombëtare Sonia Kincaid.