The Host (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Host (2020)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Host (2020)

3775
 102 min    2020    HD     5.7

Robert ishte i lodhur nga jeta e përditshme e një bankieri në Londër. Një ditë, ai vedos të marrë paratë e bankës, e ti prishë në kumar, ku do të futet në borxh e nga aty, zgjedhja e tij për ta pauar këtë borxh do e çojë në një rrugë pa kthim, me rreziqe që nuk i kishte meduar më parë.