The Hunt (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hunt (2012)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Hunt (2012)

9638
 115 min    2012    HD     8.3

Jeta e një mësuesi kopshti shkatërrohet kur njëra nga vajzat e vogla të kopshtit, Klara 5-vjeçare, që e admiron atë, për hakmarrje ndaj “indiferencës” së tij, u thotë të tjerëve se ai ka kryer një akt të turpshëm para saj.